Elena Milovanović Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
4.7/10 | |
05:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
3.4/10 | |
06:42 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
6.7/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
4.4/10 | |
13:38 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
31 66 |
U21.5 |
4.2/10 | |
11:02 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
5.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.2/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
7.2/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O20.5 |
6.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
361 636 |
O20.5 |
4.4/10 | |
12:06 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
4/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.5/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6.1/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
6.5/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
5.8/10 |
Tietoa pelaajasta Elena Milovanović – Tennisennusteet ja Tilastot
Elena Milovanović on 24-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 19 ottelua, joissa Elena Milovanović on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 42.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (44) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | - |
| 1. syöttö voitettu | - | - | - |
| 2. syöttö voitettu | - | - | - |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | - |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | - |
| Palautuspisteet voitettu | 48.8% | 47.6% | 47.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | - |
| Pisteet yhteensä | 102.7% | 100.9% | 100.9% |
| Tilasto | Kova (41) | Savi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - |
| 1. syöttö voitettu | - | - |
| 2. syöttö voitettu | - | - |
| Ässät / ottelu | 1.9 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | - | - |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Pisteet yhteensä | 100.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Pisteet yhteensä | 100.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.8% |
| Pisteet yhteensä | 102.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |