Eleonora Alvisi Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1109
Ikä22
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U19.5 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Eleonora Alvisi – Tennisennusteet ja Tilastot
Eleonora Alvisi on 22-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Eleonora Alvisi on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 61.7% | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 48.3% | 48.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 38.9% | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 1.1 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 | 6.1 | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 42.9% | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 0% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% | 37.7% | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 512.8% | 512.8% |
| Pisteet yhteensä | 82.2% | 66.4% | 66.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (12) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 48.3% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 48.3% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 512.8% |
| Pisteet yhteensä | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 48.3% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 512.8% |
| Pisteet yhteensä | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Pisteet yhteensä | 82.2% |
Tilastot by Surface
Savi (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 48.3% |
| 2. syöttö voitettu | 38.9% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |