Fermin Tenti Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1012
Ikä28
Pituus5'11"
Paino163 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
L
L
W
L
10
Analysoidut ottelut
60%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 | |
14:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
4.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
5.9/10 | |
15:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
5.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
5.1/10 | |
16:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
2.5/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
14:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Tietoa pelaajasta Fermin Tenti – Tennisennusteet ja Tilastot
Fermin Tenti on 28-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1012. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Fermin Tenti on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (36) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.7% | 72.8% | 71.8% |
| 1. syöttö voitettu | 56.3% | 55.6% | 55.8% |
| 2. syöttö voitettu | 53.4% | 49.5% | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.5 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 1.9 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% | 55.1% | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.5% | 49.2% | 43.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.2% | 48.6% | 45.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.8% | 87.8% | 121.8% |
| Pisteet yhteensä | 63.4% | 61% | 58.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (36) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (36)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 121.8% |
| Pisteet yhteensä | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 49.5% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 49.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.8% |
| Pisteet yhteensä | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | 56.3% |
| 2. syöttö voitettu | 53.4% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.8% |
| Pisteet yhteensä | 63.4% |
Tilastot by Surface
Savi (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.9% |