Rocco Valente Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1126
Ikä21
Paino165 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
L
8
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
6.9/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
4.9/10 | |
15:11 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
5.3/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 731 |
O20.5 |
6.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.2/10 | |
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Rocco Valente – Tennisennusteet ja Tilastot
Rocco Valente on 21-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1126. AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Rocco Valente on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (42) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 69.1% | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 57.8% | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 41.8% | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 0.2 | 0.4 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2.3 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 59.4% | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 40% | 42.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% | 43.1% | 44.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 164% | 104.9% |
| Pisteet yhteensä | 99.1% | 73.3% | 62.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (6) | Savi (36) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 0.3 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | - | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 42.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% | 45.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (42)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 104.9% |
| Pisteet yhteensä | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.1% |
| 1. syöttö voitettu | 57.8% |
| 2. syöttö voitettu | 41.8% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 59.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 164% |
| Pisteet yhteensä | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Pisteet yhteensä | 99.1% |
Tilastot by Surface
Kova (6)
Savi (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.1% |