Hayu Kinoshita Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O18.5 |
9.2/10 | |
06:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
06:06 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
09:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
21 66 |
U21.5 |
7.2/10 | |
02:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.7/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6.4/10 | |
02:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
6.5/10 | |
04:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:09 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
2.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
01:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.2/10 |
Tietoa pelaajasta Hayu Kinoshita – Tennisennusteet ja Tilastot
Hayu Kinoshita on 18-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 33 ottelua, joissa Hayu Kinoshita on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 63.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (58) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 80.5% | 80.5% | 78.8% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% | 62.5% | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% | 48.4% | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 1.5 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 | 1.3 | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% | 61.1% | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.3% | 42.3% | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.5% | 46.7% | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 253.5% | 507.5% | 671.2% |
| Pisteet yhteensä | 84.8% | 96.5% | 96.6% |
| Tilasto | Kova (56) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 78.8% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 78.8% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 671.2% |
| Pisteet yhteensä | 96.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 80.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 507.5% |
| Pisteet yhteensä | 96.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 80.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 253.5% |
| Pisteet yhteensä | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 78.8% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |