Hong Yi Cody Wong Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#736
Ikä23
Viimeaikainen vire
L
L
W
W
L
11
Analysoidut ottelut
45.5%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U23.5 |
9.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.4/10 | |
06:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:39 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O19.5 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
1.3/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.1/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
6.8/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Hong Yi Cody Wong – Tennisennusteet ja Tilastot
Hong Yi Cody Wong on 23-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 11 ottelua, joissa Hong Yi Cody Wong on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 45.5%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.4% | 66.6% | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 60.4% | 58.6% | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 51.7% | 46.1% | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 1.6 | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 2.9 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% | 57.4% | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.7% | 30.7% | 30.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.5% | 42.9% | 42.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 192.7% | 134.9% | 151.6% |
| Pisteet yhteensä | 79.8% | 68.7% | 68.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (25) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 56.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (28)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 151.6% |
| Pisteet yhteensä | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 134.9% |
| Pisteet yhteensä | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.4% |
| 2. syöttö voitettu | 51.7% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 192.7% |
| Pisteet yhteensä | 79.8% |
Tilastot by Surface
Kova (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 56.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |