Ilya Ivashka Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O22.5 |
4.8/10 | |
04:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
03:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
10/10 | |
06:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
04:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 626 |
2 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 | |
12:25 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 467 |
2 |
2.9/10 | |
12:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 067 |
2 |
4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
2.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
2.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O19.5 |
9.8/10 | |
04:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.5/10 |
Tietoa pelaajasta Ilya Ivashka – Tennisennusteet ja Tilastot
Ilya Ivashka on 31-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 722. AI-algoritmimme on analysoinut 15 ottelua, joissa Ilya Ivashka on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (24) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.5% | 64.1% | 64% |
| 1. syöttö voitettu | 69.8% | 66.2% | 64.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% | 47.9% | 46% |
| Ässät / ottelu | 3.9 | 3.3 | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 | 3 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 71.6% | 65.9% | 63.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.9% | 23.5% | 22.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% | 40.9% | 41% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.5% | 61.6% | 59.7% |
| Pisteet yhteensä | 50.8% | 50.1% | 49.3% |
| Tilasto | Kova (18) | Savi (4) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.6% | 61.5% | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.8% | 66.8% | 57.9% |
| 2. syöttö voitettu | 47.7% | 46.4% | 26.3% |
| Ässät / ottelu | 3.3 | 2 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 3.3 | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% | 69.7% | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% | 20% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% | 39.3% | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64% |
| 1. syöttö voitettu | 64.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 63.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 59.7% |
| Pisteet yhteensä | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 66.2% |
| 2. syöttö voitettu | 47.9% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 65.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.6% |
| Pisteet yhteensä | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.5% |
| 1. syöttö voitettu | 69.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 71.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.5% |
| Pisteet yhteensä | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.7% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 69.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 57.9% |
| 2. syöttö voitettu | 26.3% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.9% |