James Weber Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
W
W
L
3
Analysoidut ottelut
33.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.2/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
O21.5 |
7.4/10 |
Tietoa pelaajasta James Weber – Tennisennusteet ja Tilastot
James Weber AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa James Weber on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 33.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (49) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% | 67.3% | 65.5% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% | 55.6% | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 42% | 47.6% | 45% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 1.1 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 2.4 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 48.1% | 49.2% | 51.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.6% | 37.1% | 27.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% | 42.9% | 40.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 175.5% | 81.4% | 63.5% |
| Pisteet yhteensä | 76.3% | 58.5% | 51.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (45) | Savi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% | - |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% | - |
| 2. syöttö voitettu | 45% | - |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 51.1% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.2% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 40% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (49)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 45% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 51.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.5% |
| Pisteet yhteensä | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 81.4% |
| Pisteet yhteensä | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 42% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 48.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 175.5% |
| Pisteet yhteensä | 76.3% |
Tilastot by Surface
Kova (45)
Savi (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 45% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 51.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |