Jan Jermar Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä25
Pituus6'3"
Paino183 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
5
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Jan Jermar – Tennisennusteet ja Tilastot
Jan Jermar on 25-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Jan Jermar on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (10) | Viimeiset 52 viikkoa (10) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% | 59.5% | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.4% | 43.4% | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 3.6 | 3.6 | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.5 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.1% | 56.1% | 56.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.6% | 12.6% | 12.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.2% | 33.2% | 33.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.5% | 56.5% | 56.5% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (2) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.1% | 58.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.4% | 67% |
| 2. syöttö voitettu | 39% | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 3.5 | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 52.6% | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.4% | 11.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% | 31.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (10)
Viimeiset 20 (10)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.5% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.5% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.5% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% |
Tilastot by Surface
Kova (2)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39% |
| Ässät / ottelu | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 52.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.4% |
| 1. syöttö voitettu | 67% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.4% |