Jasmijn Gimbrère Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#437
Ikä24
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
W
10
Analysoidut ottelut
70%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 564 |
O20.5 |
7.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
3.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
21:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Jasmijn Gimbrère – Tennisennusteet ja Tilastot
Jasmijn Gimbrère on 24-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Jasmijn Gimbrère on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 70%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (46) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 63.3% | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 74.1% | 74.1% |
| 2. syöttö voitettu | - | 51.2% | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.7 | 2.2 | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 4.1 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | - | 62.1% | 62.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 55.6% | 55.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.3% | 50.7% | 50.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 115.5% | 206.3% |
| Pisteet yhteensä | 95.2% | 71% | 71% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (24) | Savi (22) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% | - |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% | - |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 62.1% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.6% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 50.9% | 50.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (46)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 62.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 206.3% |
| Pisteet yhteensä | 71% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 62.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 115.5% |
| Pisteet yhteensä | 71% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.3% |
| Pisteet yhteensä | 95.2% |
Tilastot by Surface
Kova (24)
Savi (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 62.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% |