Jefferson Wendler Filho Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1130
Ikä20
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
L
2
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
|
||
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Tietoa pelaajasta Jefferson Wendler Filho – Tennisennusteet ja Tilastot
Jefferson Wendler Filho on 20-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Jefferson Wendler Filho on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (19) | Viimeiset 52 viikkoa (19) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% | 64.1% | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.9% | 60.9% | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% | 25.8% | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% | 39.7% | 39.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.5% | 93.9% | 93.9% |
| Pisteet yhteensä | 51.5% | 51.5% | 51.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (3) | Savi (16) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | - | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 39.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (19)
Viimeiset 20 (19)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 93.9% |
| Pisteet yhteensä | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 93.9% |
| Pisteet yhteensä | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.5% |
| Pisteet yhteensä | 51.5% |
Tilastot by Surface
Kova (3)
Savi (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.8% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |