Jessica Bertoldo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#594
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
8
Analysoidut ottelut
62.5%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:41 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
1.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
8.1/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
274 656 |
2 |
3.1/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Jessica Bertoldo – Tennisennusteet ja Tilastot
Jessica Bertoldo AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Jessica Bertoldo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 62.5%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (33) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 66.7% | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 52.5% | 52.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 50% | 50% |
| Ässät / ottelu | 0.2 | 0.3 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.5 | 5 | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 30% | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 45% | 44.8% | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 708.3% | 1046.7% |
| Pisteet yhteensä | 91% | 82.5% | 82.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (2) | Savi (28) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 52.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 50% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.1% | 44.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (33)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 52.5% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1046.7% |
| Pisteet yhteensä | 82.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 52.5% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 708.3% |
| Pisteet yhteensä | 82.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 45% |
| Pisteet yhteensä | 91% |
Tilastot by Surface
Kova (2)
Savi (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 52.5% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |