Jose Pereira Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 163 |
1 |
6.8/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
1/10 | |
17:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
3.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
15:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.7/10 | |
14:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
|
||
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
|
||
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
17:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Tietoa pelaajasta Jose Pereira – Tennisennusteet ja Tilastot
Jose Pereira on 34-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 714. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Jose Pereira on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (39) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.2% | 70.4% | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | 64.1% | 64.5% | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 55.6% | 52.5% | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 1.7 | 1.8 | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0.9 | 1.1 | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55.8% | 57.3% | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.6% | 17.6% | 17.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% | 37.7% | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.5% | 61.4% | 111.9% |
| Pisteet yhteensä | 50.1% | 49.1% | 49.1% |
| Tilasto | Kova (7) | Savi (32) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 5.4 | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 17.6% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 111.9% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | 64.1% |
| 2. syöttö voitettu | 55.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.5% |
| Pisteet yhteensä | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 5.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |