Josephine Kunz Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
8
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 646 |
O20.5 |
7.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.9/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O20.5 |
5.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
2.8/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Josephine Kunz – Tennisennusteet ja Tilastot
Josephine Kunz AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Josephine Kunz on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (20) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 69.2% | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | - | 60.2% | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 43.9% | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.5 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 | 5.4 | 5.4 |
| Murtopallot torjuttu | - | 59.2% | 59.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 48.7% | 48.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% | 48% | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 86.5% | 86.5% |
| Pisteet yhteensä | 94.6% | 48.6% | 48.6% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) | Savi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% | - |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% | - |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% | - |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 59.2% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.7% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (20)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.4 |
| Murtopallot torjuttu | 59.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 86.5% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.4 |
| Murtopallot torjuttu | 59.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 86.5% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% |
| Pisteet yhteensä | 94.6% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
Savi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 |
| Murtopallot torjuttu | 59.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.5 |