Josip Šimundža Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
11:55 Keskeytys |
| 0
1
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
7.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
2.6/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 636 |
O20.5 |
8.4/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O8.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.6/10 |
Tietoa pelaajasta Josip Šimundža – Tennisennusteet ja Tilastot
Josip Šimundža on 20-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 765. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Josip Šimundža on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (42) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.2% | 62.8% | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 60.3% | 64.4% | 64.9% |
| 2. syöttö voitettu | 38.1% | 39.8% | 39.5% |
| Ässät / ottelu | 3.8 | 4.2 | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 3.1 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 55.9% | 66.7% | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.3% | 12.5% | 13.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36% | 36.3% | 36.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 122.1% | 134.3% | 246.8% |
| Pisteet yhteensä | 62.7% | 61.4% | 59.9% |
| Tilasto | Kova (11) | Savi (30) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58% | 64.2% |
| 1. syöttö voitettu | 69.9% | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.3% | 37% |
| Ässät / ottelu | 5.1 | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 81% | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% | 15% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 64.9% |
| 2. syöttö voitettu | 39.5% |
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 246.8% |
| Pisteet yhteensä | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39.8% |
| Ässät / ottelu | 4.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 134.3% |
| Pisteet yhteensä | 61.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.2% |
| 1. syöttö voitettu | 60.3% |
| 2. syöttö voitettu | 38.1% |
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 122.1% |
| Pisteet yhteensä | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 69.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.3% |
| Ässät / ottelu | 5.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 81% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.2% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 37% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.4% |