Juan Manuel Cerundolo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
|||
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 | |
| 11:25 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
|||
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.6/10 | |
11:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.6/10 | |
16:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 646 |
O19.5 |
5.6/10 | |
11:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 633 |
O19.5 |
7.7/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
8.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9.2/10 | |
19:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U25.5 |
6/10 | |
21:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U28.5 |
10/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.1/10 |
Tietoa pelaajasta Juan Manuel Cerundolo – Tennisennusteet ja Tilastot
Juan Manuel Cerundolo on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 72. AI-algoritmimme on analysoinut 29 ottelua, joissa Juan Manuel Cerundolo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75.9%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (67) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.6% | 59.6% | 61.1% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% | 66.8% | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 55% | 54.2% | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 4.5 | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2.6 | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 71.1% | 72.1% | 62.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.4% | 19.1% | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% | 38.8% | 39.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.9% | 61.7% | 61.4% |
| Pisteet yhteensä | 51.6% | 50.4% | 50.4% |
| Tilasto | Kova (20) | Savi (45) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 60.1% | 61.6% | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 70.1% | 67.1% | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% | 50.9% | 52.1% |
| Ässät / ottelu | 4 | 3.3 | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 | 2.5 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 57.8% | 64.6% | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21% | 29.3% | 10.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% | 41.3% | 20.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.1% |
| 1. syöttö voitettu | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 62.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.4% |
| Pisteet yhteensä | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.6% |
| 1. syöttö voitettu | 66.8% |
| 2. syöttö voitettu | 54.2% |
| Ässät / ottelu | 4.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 72.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.7% |
| Pisteet yhteensä | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.6% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% |
| 2. syöttö voitettu | 55% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 71.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.9% |
| Pisteet yhteensä | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.1% |
| 1. syöttö voitettu | 70.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.6% |
| 1. syöttö voitettu | 67.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.9% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 64.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 52.1% |
| Ässät / ottelu | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 20.8% |