Raphael Collignon Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
|||
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
7.9/10 | |
04:30 Keskeytys |
| 1
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.2/10 | |
08:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
3.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
6.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
5.1/10 | |
10:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
11:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
746 563 |
O19.5 |
6.5/10 | |
00:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U30.5 |
7.4/10 | |
19:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.5/10 | |
22:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 | |
16:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
5.8/10 | |
16:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 742 |
O20.5 |
8.5/10 | |
17:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
8.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
9.1/10 | |
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U30.5 |
9.2/10 |
Tietoa pelaajasta Raphael Collignon – Tennisennusteet ja Tilastot
Raphael Collignon on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 68. AI-algoritmimme on analysoinut 21 ottelua, joissa Raphael Collignon on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 81%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (65) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.3% | 66.8% | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 78.5% | 78.4% | 74.2% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% | 50.2% | 46.9% |
| Ässät / ottelu | 5.6 | 5.7 | 6.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 3.3 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 64% | 61.4% | 62.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.6% | 25.1% | 24.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% | 40.3% | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.8% | 69% | 64.9% |
| Pisteet yhteensä | 54.6% | 54.1% | 52.1% |
| Tilasto | Kova (40) | Savi (18) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.4% | 62.3% | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 76.6% | 71.2% | 68.4% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% | 51.1% | 39.3% |
| Ässät / ottelu | 7 | 4.1 | 12 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 | 4.2 | 9 |
| Murtopallot torjuttu | 58.6% | 60.2% | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.4% | 30% | 7.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 37% | 46.6% | 26.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 74.2% |
| 2. syöttö voitettu | 46.9% |
| Ässät / ottelu | 6.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 62.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.9% |
| Pisteet yhteensä | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% |
| 1. syöttö voitettu | 78.4% |
| 2. syöttö voitettu | 50.2% |
| Ässät / ottelu | 5.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 69% |
| Pisteet yhteensä | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.3% |
| 1. syöttö voitettu | 78.5% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 64% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.8% |
| Pisteet yhteensä | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.4% |
| 1. syöttö voitettu | 76.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% |
| Ässät / ottelu | 7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 58.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.1% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 60.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.1% |
| 1. syöttö voitettu | 68.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39.3% |
| Ässät / ottelu | 12 |
| Tuplavirheet / ottelu | 9 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 7.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 26.7% |