Jumpei Yamasaki Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U22.5 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O22.5 |
6.3/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.1/10 | |
03:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
Tietoa pelaajasta Jumpei Yamasaki – Tennisennusteet ja Tilastot
Jumpei Yamasaki on 28-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 981. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Jumpei Yamasaki on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 41.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 71.1% | 71.1% |
| 1. syöttö voitettu | - | 62.3% | 62.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.1% | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 3.3 | 2.8 | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 64.3% | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 32.3% | 32.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% | 40.5% | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 275.7% | 337% |
| Pisteet yhteensä | 110.4% | 88.3% | 88.3% |
| Tilasto | Kova (25) | Savi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% | - |
| 1. syöttö voitettu | 62.3% | - |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% | - |
| Ässät / ottelu | 2.6 | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% |
| 1. syöttö voitettu | 62.3% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 337% |
| Pisteet yhteensä | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% |
| 1. syöttö voitettu | 62.3% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 275.7% |
| Pisteet yhteensä | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Pisteet yhteensä | 110.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% |
| 1. syöttö voitettu | 62.3% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |