Katarina Jokic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#310
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
W
4
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:02 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U22.5 |
8.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
|
||
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
|
||
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Katarina Jokic – Tennisennusteet ja Tilastot
Katarina Jokic AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Katarina Jokic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (35) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71% | 71% | 71% |
| 1. syöttö voitettu | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% | 29.8% | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.6 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 | 5.7 | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.5% | 48.5% | 48.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.4% | 60.6% | 163.3% |
| Pisteet yhteensä | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (10) | Savi (22) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.3% | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 49.6% | 46.4% |
| 2. syöttö voitettu | 29.5% | 29.9% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 22.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.4% | 47.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.2% | 49.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (35)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71% |
| 1. syöttö voitettu | 47.7% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 49.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 163.3% |
| Pisteet yhteensä | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71% |
| 1. syöttö voitettu | 47.7% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.7 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 49.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.6% |
| Pisteet yhteensä | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71% |
| 1. syöttö voitettu | 47.7% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 49.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.4% |
| Pisteet yhteensä | 53.1% |
Tilastot by Surface
Kova (10)
Savi (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.3% |
| 1. syöttö voitettu | 49.6% |
| 2. syöttö voitettu | 29.5% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 46.4% |
| 2. syöttö voitettu | 29.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 22.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.3% |