Laia Petretic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#712
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
17
Analysoidut ottelut
58.8%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 | |
06:38 Keskeytys |
| 0
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
4.4/10 | |
11:38 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.2/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U19.5 |
4.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.4/10 | |
14:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7/10 | |
11:38 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 | |
11:36 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.6/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
||
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 611 |
1 |
4.5/10 | |
11:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
2.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.6/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
2.6/10 |
Tietoa pelaajasta Laia Petretic – Tennisennusteet ja Tilastot
Laia Petretic AI-algoritmimme on analysoinut 17 ottelua, joissa Laia Petretic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 58.8%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (34) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 68.2% | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | - | 66.1% | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | - | 42.5% | 42.5% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 0.9 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 4.7 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | 52.9% | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 58.8% | 58.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.6% | 50.8% | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 148.3% | 167.3% |
| Pisteet yhteensä | 98.7% | 76% | 76% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (26) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% | - |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% | - |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% | - |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 5.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 58.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% | 48.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (34)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 58.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 167.3% |
| Pisteet yhteensä | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 58.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 148.3% |
| Pisteet yhteensä | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Palautuspisteet voitettu | 49.6% |
| Pisteet yhteensä | 98.7% |
Tilastot by Surface
Kova (26)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 58.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% |