Laura Siegemund Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.7/10 | |
16:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.6/10 | |
13:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U26.5 |
8.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7.3/10 | |
20:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
6.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
19:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O8.5 |
7.7/10 |
Tietoa pelaajasta Laura Siegemund – Tennisennusteet ja Tilastot
Laura Siegemund on 37-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 46. AI-algoritmimme on analysoinut 11 ottelua, joissa Laura Siegemund on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 63.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (39) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 77.8% | 75.8% | 74.7% |
| 1. syöttö voitettu | 58% | 57.1% | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% | 46% | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 1.3 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 | 2.9 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% | 55.9% | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.8% | 35.9% | 36.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.6% | 43.4% | 44% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 55.6% | 54.4% | 56% |
| Pisteet yhteensä | 49.7% | 48.9% | 49.9% |
| Tilasto | Kova (22) | Savi (8) | Nurmi (9) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 73.6% | 79.8% | 72.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.1% | 55.4% | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 44.9% | 47.2% | 48% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.1 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 | 1.9 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% | 61.4% | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.4% | 40.4% | 35.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% | 45.3% | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56% |
| Pisteet yhteensä | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75.8% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 54.4% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 77.8% |
| 1. syöttö voitettu | 58% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 55.6% |
| Pisteet yhteensä | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.6% |
| 1. syöttö voitettu | 59.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.9% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 79.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.4% |
| 2. syöttö voitettu | 47.2% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 61.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |