Liam Draxl Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Päättynyt |
| 0
1
|
|
|
2 |
624 366 |
2 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
3.1/10 | |
21:15 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
4.5/10 | |
23:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
5.2/10 | |
17:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.7/10 | |
21:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
U28.5 |
4.4/10 | |
19:05 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U25.5 |
8.3/10 | |
18:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
8.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
377 655 |
O19.5 |
7.5/10 | |
19:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
U25.5 |
7.2/10 | |
19:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O8.5 |
10/10 | |
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.4/10 | |
00:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
3.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Päättynyt |
| 0
3
|
|
|
2 |
63375 16667 |
2 |
7.1/10 |
Tietoa pelaajasta Liam Draxl – Tennisennusteet ja Tilastot
Liam Draxl on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 171. AI-algoritmimme on analysoinut 26 ottelua, joissa Liam Draxl on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 76.9%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (68) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% | 67.4% | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% | 67.9% | 68.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 43.9% | 48.8% |
| Ässät / ottelu | 3 | 3.9 | 4.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 3.1 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% | 61.6% | 60.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% | 24.1% | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% | 39.3% | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.2% | 60.1% | 61.7% |
| Pisteet yhteensä | 50.7% | 49.4% | 50.6% |
| Tilasto | Kova (52) | Savi (12) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.3% | 65.7% | 70.8% |
| 1. syöttö voitettu | 68.1% | 67.5% | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.6% | 43.2% | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 4.8 | 3.3 | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 | 3.3 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 60.4% | 62% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.2% | 24.4% | 23.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% | 40.9% | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 68.2% |
| 2. syöttö voitettu | 48.8% |
| Ässät / ottelu | 4.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 60.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.7% |
| Pisteet yhteensä | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.4% |
| 1. syöttö voitettu | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 61.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.1% |
| Pisteet yhteensä | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.2% |
| Pisteet yhteensä | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.3% |
| 1. syöttö voitettu | 68.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.6% |
| Ässät / ottelu | 4.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 60.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 62% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.9% |