Luna María Cinalli Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#957
Viimeaikainen vire
W
W
W
L
W
11
Analysoidut ottelut
36.4%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
2 |
1.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6.1/10 | |
16:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:12 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 620 |
1 |
4.8/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
O19.5 |
6.4/10 | |
19:39 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.2/10 | |
17:07 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 | |
14:42 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O16.5 |
1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Luna María Cinalli – Tennisennusteet ja Tilastot
Luna María Cinalli AI-algoritmimme on analysoinut 11 ottelua, joissa Luna María Cinalli on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 36.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (25) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 55.4% | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 63.9% | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 37.9% | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 | 4.2 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | - | 55.6% | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 11.1% | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.8% | 46.9% | 46.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 687.7% | 692.3% |
| Pisteet yhteensä | 97.2% | 89.2% | 89.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (24) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (25)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 692.3% |
| Pisteet yhteensä | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 687.7% |
| Pisteet yhteensä | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.8% |
| Pisteet yhteensä | 97.2% |
Tilastot by Surface
Savi (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | 37.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |