Magdalena Hedrzak Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
W
L
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U19.5 |
2.6/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
02 66 |
2 |
7.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Magdalena Hedrzak – Tennisennusteet ja Tilastot
Magdalena Hedrzak AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Magdalena Hedrzak on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (34) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% | 67.3% | 67.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61% | 59.6% | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 56.9% | 50.5% | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 1.4 | 1.6 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 2.1 | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 53.3% | 45.9% | 45.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50% | 43.5% | 47.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.7% | 46.8% | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 187.3% | 88.4% | 73.3% |
| Pisteet yhteensä | 80.8% | 62.8% | 56.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (22) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (34)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.4% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 45.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 73.3% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 50.5% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 45.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 88.4% |
| Pisteet yhteensä | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 56.9% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 53.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 187.3% |
| Pisteet yhteensä | 80.8% |
Tilastot by Surface
Kova (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |