Mariam Atia Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1415
Viimeaikainen vire
L
L
W
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Keskeytys |
| 1
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.8/10 | |
10:37 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:52 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Mariam Atia – Tennisennusteet ja Tilastot
Mariam Atia AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Mariam Atia on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (22) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 72.2% | 72% | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 44.4% | 43.1% | 43.1% |
| 2. syöttö voitettu | 29.3% | 27.5% | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.4 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 3.2 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 40.5% | 38.7% | 38.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.5% | 26.5% | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% | 41.2% | 41.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.3% | 58.7% | 58.7% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% | 48.9% | 48.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (22) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 43.1% |
| 2. syöttö voitettu | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 38.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (22)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 43.1% |
| 2. syöttö voitettu | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 38.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 58.7% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 43.1% |
| 2. syöttö voitettu | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 38.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 58.7% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.2% |
| 1. syöttö voitettu | 44.4% |
| 2. syöttö voitettu | 29.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 40.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.3% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% |
Tilastot by Surface
Kova (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 43.1% |
| 2. syöttö voitettu | 27.5% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 38.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |