Matic Dimic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä24
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
4
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O18.5 |
7.8/10 | |
08:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.5/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
8.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Matic Dimic – Tennisennusteet ja Tilastot
Matic Dimic on 24-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Matic Dimic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (21) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 61.6% | 60.5% | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% | 62.9% | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50% | 46.3% | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 1.4 | 2.2 | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 1.7 | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 53.8% | 44.7% | 44.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.5% | 37.1% | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% | 43.4% | 43.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 172.2% | 118.6% | 134% |
| Pisteet yhteensä | 78.8% | 63.7% | 63.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (8) | Savi (13) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | - | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | - | 44.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.7% | 42.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (21)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 44.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 134% |
| Pisteet yhteensä | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 44.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.6% |
| Pisteet yhteensä | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.6% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 172.2% |
| Pisteet yhteensä | 78.8% |
Tilastot by Surface
Kova (8)
Savi (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Palautuspisteet voitettu | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 44.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |