Matt Kleiman Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
712 666 |
2 |
7.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Matt Kleiman – Tennisennusteet ja Tilastot
Matt Kleiman AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Matt Kleiman on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% | 58.1% | 58.1% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% | 55.6% | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 51% | 51% | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% | 17% | 17% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% | 41.8% | 41.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 93.5% | 113.5% | 113.5% |
| Pisteet yhteensä | 59.7% | 59.7% | 59.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (7) | Savi (5) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62% | 50.5% |
| 1. syöttö voitettu | 53.5% | 60.4% |
| 2. syöttö voitettu | 37.2% | 40.4% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 55% | 36.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% | 34.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 113.5% |
| Pisteet yhteensä | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 113.5% |
| Pisteet yhteensä | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.1% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 38.5% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 93.5% |
| Pisteet yhteensä | 59.7% |
Tilastot by Surface
Kova (7)
Savi (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 53.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.2% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 55% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 50.5% |
| 1. syöttö voitettu | 60.4% |
| 2. syöttö voitettu | 40.4% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 36.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.1% |