Max Wiskandt Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O18.5 |
8.3/10 | |
07:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O21.5 |
7.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
2.4/10 | |
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.1/10 | |
08:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
8.2/10 | |
00:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
13:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
4.3/10 | |
12:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
4.8/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O21.5 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
2/10 |
Tietoa pelaajasta Max Wiskandt – Tennisennusteet ja Tilastot
Max Wiskandt on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 628. AI-algoritmimme on analysoinut 23 ottelua, joissa Max Wiskandt on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 47.8%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (59) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.4% | 66.6% | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 66.8% | 66.4% | 65.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.1% | 51.7% | 49% |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 3.8 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 3.7 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% | 58.8% | 56.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.7% | 15.8% | 20.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% | 38.2% | 38.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.9% | 71.9% | 63.5% |
| Pisteet yhteensä | 61.6% | 54% | 51.2% |
| Tilasto | Kova (38) | Savi (20) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% | 65.8% | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 65.7% | 66.4% | 61.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50.1% | 47.5% | 31.6% |
| Ässät / ottelu | 4.5 | 4.2 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 | 3.6 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% | 57.1% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.6% | 20.9% | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% | 41.7% | 15.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.8% |
| 2. syöttö voitettu | 49% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.5% |
| Pisteet yhteensä | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 66.4% |
| 2. syöttö voitettu | 51.7% |
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 58.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 71.9% |
| Pisteet yhteensä | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.4% |
| 1. syöttö voitettu | 66.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.1% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.9% |
| Pisteet yhteensä | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.7% |
| 2. syöttö voitettu | 50.1% |
| Ässät / ottelu | 4.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.4% |
| 2. syöttö voitettu | 47.5% |
| Ässät / ottelu | 4.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 61.3% |
| 2. syöttö voitettu | 31.6% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 15.5% |