Maxim Shin Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#982
Ikä22
Pituus6'3"
Paino165 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
L
W
L
8
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.8/10 | |
11:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
6.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
8.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.5/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
06:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Tietoa pelaajasta Maxim Shin – Tennisennusteet ja Tilastot
Maxim Shin on 22-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 982. AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Maxim Shin on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (32) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 51.2% | 51.2% | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% | 54.8% | 53.7% |
| 2. syöttö voitettu | 40.7% | 40.7% | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 1.9 | 2.1 | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 | 5.6 | 6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% | 47.1% | 57.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% | 26.3% | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.4% | 37.4% | 35.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 271.9% | 357% | 454% |
| Pisteet yhteensä | 80.3% | 80.3% | 72.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (26) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 67.6% | 51.2% |
| 1. syöttö voitettu | 52.2% | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 50% | 40.7% |
| Ässät / ottelu | 3.8 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.2 | 6.5 |
| Murtopallot torjuttu | 77.8% | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.8% | 39.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (32)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 53.7% |
| 2. syöttö voitettu | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 454% |
| Pisteet yhteensä | 72.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.2% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 40.7% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 357% |
| Pisteet yhteensä | 80.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.2% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 40.7% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 271.9% |
| Pisteet yhteensä | 80.3% |
Tilastot by Surface
Kova (26)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.6% |
| 1. syöttö voitettu | 52.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.2 |
| Murtopallot torjuttu | 77.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 51.2% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 40.7% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.5 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |