Meiling Wang Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#623
Ikä25
Viimeaikainen vire
W
L
L
L
L
9
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
6.5/10 | |
06:11 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.7/10 | |
06:12 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:16 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.5/10 | |
05:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 | |
08:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 |
Tietoa pelaajasta Meiling Wang – Tennisennusteet ja Tilastot
Meiling Wang on 25-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Meiling Wang on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (25) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 85.1% | 74.4% | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | 45% | 49.4% | 49.4% |
| 2. syöttö voitettu | 14.3% | 35.8% | 35.8% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 2 | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 | 3.8 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 44.4% | 45.7% | 45.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% | 17.1% | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% | 45.2% | 45.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 614.9% | 242% | 259.9% |
| Pisteet yhteensä | 90.3% | 73.5% | 73.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (22) | Savi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 84.8% | 69.5% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% | 46.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50% | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 60% | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% | 16% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% | 32.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (25)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | 49.4% |
| 2. syöttö voitettu | 35.8% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 45.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 259.9% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.4% |
| 1. syöttö voitettu | 49.4% |
| 2. syöttö voitettu | 35.8% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 45.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 242% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 85.1% |
| 1. syöttö voitettu | 45% |
| 2. syöttö voitettu | 14.3% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 44.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 614.9% |
| Pisteet yhteensä | 90.3% |
Tilastot by Surface
Kova (22)
Savi (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 84.8% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.5% |
| 1. syöttö voitettu | 46.9% |
| 2. syöttö voitettu | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |