Miho Kuramochi Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#351
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
W
8
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
1.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 | |
23:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
00:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Tietoa pelaajasta Miho Kuramochi – Tennisennusteet ja Tilastot
Miho Kuramochi AI-algoritmimme on analysoinut 8 ottelua, joissa Miho Kuramochi on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (33) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.1% | 73.4% | 73.4% |
| 1. syöttö voitettu | 35.3% | 58.6% | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 26.7% | 23.8% | 23.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 | 3.2 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% | 25% | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 42.9% | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.3% | 44.4% | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 675% | 313.9% | 578.5% |
| Pisteet yhteensä | 84.1% | 79.2% | 79.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (27) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 23.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (33)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 23.8% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 578.5% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 23.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 313.9% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.1% |
| 1. syöttö voitettu | 35.3% |
| 2. syöttö voitettu | 26.7% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 675% |
| Pisteet yhteensä | 84.1% |
Tilastot by Surface
Kova (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 23.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% |