Miriam Bulgaru Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
2.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:39 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
2.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O17.5 |
6.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U26.5 |
8.2/10 | |
16:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O17.5 |
9.1/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
5.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
8/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
|
Tietoa pelaajasta Miriam Bulgaru – Tennisennusteet ja Tilastot
Miriam Bulgaru on 27-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 223. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Miriam Bulgaru on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 90%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (51) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 78.7% | 71.2% | 73.1% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% | 56.4% | 56.3% |
| 2. syöttö voitettu | 40% | 39.2% | 41.9% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 1.3 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 | 4.7 | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 35% | 43.3% | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% | 39.6% | 35.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% | 44.3% | 42.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 88.3% | 67.8% | 83% |
| Pisteet yhteensä | 57.7% | 54.2% | 51.4% |
| Tilasto | Kova (6) | Savi (44) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 77.1% | 72.8% | 63% |
| 1. syöttö voitettu | 55.5% | 56.7% | 52.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.5% | 41.4% | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.3 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 | 4.4 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 25% | 52.8% | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.6% | 38.2% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% | 43.6% | 27.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.1% |
| 1. syöttö voitettu | 56.3% |
| 2. syöttö voitettu | 41.9% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 83% |
| Pisteet yhteensä | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.2% |
| 1. syöttö voitettu | 56.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39.2% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 43.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 67.8% |
| Pisteet yhteensä | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 78.7% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% |
| 2. syöttö voitettu | 40% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 35% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 88.3% |
| Pisteet yhteensä | 57.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 77.1% |
| 1. syöttö voitettu | 55.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.5% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 25% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.8% |
| 1. syöttö voitettu | 56.7% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63% |
| 1. syöttö voitettu | 52.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 27.5% |