Monique Barry Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#780
Ikä23
Viimeaikainen vire
W
L
W
W
L
9
Analysoidut ottelut
55.6%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
3/10 | |
22:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
8.4/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.6/10 | |
07:12 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Monique Barry – Tennisennusteet ja Tilastot
Monique Barry on 23-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Monique Barry on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 55.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 68.3% | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 42.9% | 42.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 30.8% | 30.8% |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 1.8 | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 3 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 16.7% | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 12.5% | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.3% | 43.7% | 43.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 1170.7% | 1563.4% |
| Pisteet yhteensä | 96.9% | 91.3% | 91.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (27) | Nurmi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 42.9% | - |
| 2. syöttö voitettu | 30.8% | - |
| Ässät / ottelu | 1.6 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 43.9% | 41% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 42.9% |
| 2. syöttö voitettu | 30.8% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1563.4% |
| Pisteet yhteensä | 91.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 42.9% |
| 2. syöttö voitettu | 30.8% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1170.7% |
| Pisteet yhteensä | 91.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 44.3% |
| Pisteet yhteensä | 96.9% |
Tilastot by Surface
Kova (27)
Nurmi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 42.9% |
| 2. syöttö voitettu | 30.8% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Palautuspisteet voitettu | 41% |