Naoki Nakagawa Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#678
Ikä28
Pituus5'11"
Paino165 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
71.4%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
4.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O21.5 |
3.2/10 | |
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 274 |
O17.5 |
9.5/10 | |
05:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Naoki Nakagawa – Tennisennusteet ja Tilastot
Naoki Nakagawa on 28-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 678. AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Naoki Nakagawa on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 71.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (51) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.2% | 52.1% | 53% |
| 1. syöttö voitettu | 78.3% | 78.8% | 76.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.9% | 52.3% | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 9.3 | 6.7 | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 | 2.4 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 54.2% | 54.5% | 65.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.4% | 30.7% | 31.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.6% | 40.6% | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 111.9% | 85.6% | 79.6% |
| Pisteet yhteensä | 62% | 58.8% | 54.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (50) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 76.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.6% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (51)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53% |
| 1. syöttö voitettu | 76.4% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 65.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 79.6% |
| Pisteet yhteensä | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.1% |
| 1. syöttö voitettu | 78.8% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 6.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 85.6% |
| Pisteet yhteensä | 58.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.2% |
| 1. syöttö voitettu | 78.3% |
| 2. syöttö voitettu | 46.9% |
| Ässät / ottelu | 9.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 111.9% |
| Pisteet yhteensä | 62% |
Tilastot by Surface
Kova (50)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 76.5% |
| 2. syöttö voitettu | 52.6% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |