Naoko Eto Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1231
Ikä40
Viimeaikainen vire
W
L
L
L
4
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Naoko Eto – Tennisennusteet ja Tilastot
Naoko Eto on 40-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Naoko Eto on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% | 66.7% | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| 2. syöttö voitettu | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 2.7 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 24% | 24% | 24% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.6% | 5.6% | 5.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% | 33.1% | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 120.4% | 177.8% | 177.8% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% | 56.4% | 56.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (5) | Savi (10) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% | 67.5% | - |
| 1. syöttö voitettu | 11.1% | 25.9% | - |
| 2. syöttö voitettu | 20% | 23.1% | - |
| Ässät / ottelu | 0 | 0 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 2.7 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 14.3% | 27.8% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 8.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 30.7% | 29.2% | 38.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 22.2% |
| 2. syöttö voitettu | 22.2% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 24% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 177.8% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 22.2% |
| 2. syöttö voitettu | 22.2% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 24% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 177.8% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 22.2% |
| 2. syöttö voitettu | 22.2% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 24% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 120.4% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
Tilastot by Surface
Kova (5)
Savi (10)
Nurmi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 11.1% |
| 2. syöttö voitettu | 20% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 14.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.5% |
| 1. syöttö voitettu | 25.9% |
| 2. syöttö voitettu | 23.1% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 27.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 8.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 29.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |