Noritaka Koizumi Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
W
L
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.4/10 | |
05:44 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
7.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Noritaka Koizumi – Tennisennusteet ja Tilastot
Noritaka Koizumi AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Noritaka Koizumi on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (26) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 76.2% | 69.4% | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 61% | 58.9% | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 35.9% | 45.8% | 47% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 1.7 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 52.8% | 54% | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.5% | 39.6% | 41.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.9% | 41.5% | 43.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.9% | 82% | 84.1% |
| Pisteet yhteensä | 78.8% | 64.4% | 62.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (24) | Savi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% | - |
| 2. syöttö voitettu | 47% | - |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 51.6% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.7% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (26)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 84.1% |
| Pisteet yhteensä | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 45.8% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 82% |
| Pisteet yhteensä | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 76.2% |
| 1. syöttö voitettu | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 35.9% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 52.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.9% |
| Pisteet yhteensä | 78.8% |
Tilastot by Surface
Kova (24)
Savi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |