Olga Danilova Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#842
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
L
5
Analysoidut ottelut
80%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:11 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
O15.5 |
4.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Olga Danilova – Tennisennusteet ja Tilastot
Olga Danilova AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Olga Danilova on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 70.9% | 70.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | 50.9% | 50.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 34.8% | 34.8% |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 1.5 | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2.2 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 36% | 36% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 25% | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% | 45% | 45% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 418.4% | 446.2% |
| Pisteet yhteensä | 95.9% | 86.5% | 86.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (19) | Savi (2) | Nurmi (7) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% | - | - |
| 1. syöttö voitettu | 50.9% | - | - |
| 2. syöttö voitettu | 34.8% | - | - |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 0.5 | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 | 9 | 0.9 |
| Murtopallot torjuttu | 36% | - | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% | - | - |
| Palautuspisteet voitettu | 46.3% | - | 43.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (28)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% |
| 1. syöttö voitettu | 50.9% |
| 2. syöttö voitettu | 34.8% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 36% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 45% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 446.2% |
| Pisteet yhteensä | 86.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% |
| 1. syöttö voitettu | 50.9% |
| 2. syöttö voitettu | 34.8% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 36% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 45% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 418.4% |
| Pisteet yhteensä | 86.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |
| Pisteet yhteensä | 95.9% |
Tilastot by Surface
Kova (19)
Savi (2)
Nurmi (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% |
| 1. syöttö voitettu | 50.9% |
| 2. syöttö voitettu | 34.8% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 36% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 9 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 43.2% |