1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Men M25 Castelldefels
  4. Oscar Pinto Sansano
Oscar Pinto Sansano

Oscar Pinto Sansano Ennusteet, Tilastot ja Vire

ES

Viimeaikainen vire

W L L L
4 Analysoidut ottelut
50% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

15:00

Päättynyt
ES
C. López
ES
O. P. Sansano
2
0
-833
425

1

-833
66
43

1

-833
4.8/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

11:00

Päättynyt
UA
V. Iakubenko
ES
O. P. Sansano
2
0
-152
110

1

-152
627
165

O21.5

-114
4.9/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:30

Päättynyt
ES
O. P. Sansano
NL
R. Nijboer
1
2
450
-625

2

-625
34
66

2

-625
6.2/10

12:00

Päättynyt
IT
F. Valle
ES
O. P. Sansano
1
2
205
-256

1

205
66
42

1

205
1.7/10

Tietoa pelaajasta Oscar Pinto Sansano – Tennisennusteet ja Tilastot

Oscar Pinto Sansano AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Oscar Pinto Sansano on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (16) Viimeiset 52 viikkoa (16)
1. syöttö % 61.8% 62.9% 62.9%
1. syöttö voitettu 71.3% 66.3% 66.3%
2. syöttö voitettu 56.7% 50.2% 50.2%
Ässät / ottelu 1.6 1.8 1.8
Tuplavirheet / ottelu 2.5 2.8 2.8
Murtopallot torjuttu 55% 54.3% 54.3%
Murtopallot hyödynnetty 58.1% 32.7% 32.7%
Palautuspisteet voitettu 51.6% 43.2% 43.2%
Syöttövuoron pitäminen % 90.6% 70.3% 70.3%
Pisteet yhteensä 66.8% 55% 55%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (12) Savi (4)
1. syöttö % 62.9% -
1. syöttö voitettu 66.3% -
2. syöttö voitettu 50.2% -
Ässät / ottelu 1.8 2
Tuplavirheet / ottelu 3 2.3
Murtopallot torjuttu 54.3% -
Murtopallot hyödynnetty 32.7% -
Palautuspisteet voitettu 42.9% 44.4%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (16) Viimeiset 20 (16) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %62.9%
1. syöttö voitettu66.3%
2. syöttö voitettu50.2%
Ässät / ottelu1.8
Tuplavirheet / ottelu2.8
Murtopallot torjuttu54.3%
Murtopallot hyödynnetty32.7%
Palautuspisteet voitettu43.2%
Syöttövuoron pitäminen %70.3%
Pisteet yhteensä55%
StatValue
1. syöttö %62.9%
1. syöttö voitettu66.3%
2. syöttö voitettu50.2%
Ässät / ottelu1.8
Tuplavirheet / ottelu2.8
Murtopallot torjuttu54.3%
Murtopallot hyödynnetty32.7%
Palautuspisteet voitettu43.2%
Syöttövuoron pitäminen %70.3%
Pisteet yhteensä55%
StatValue
1. syöttö %61.8%
1. syöttö voitettu71.3%
2. syöttö voitettu56.7%
Ässät / ottelu1.6
Tuplavirheet / ottelu2.5
Murtopallot torjuttu55%
Murtopallot hyödynnetty58.1%
Palautuspisteet voitettu51.6%
Syöttövuoron pitäminen %90.6%
Pisteet yhteensä66.8%
Tilastot by Surface
Kova (12) Savi (4)
StatValue
1. syöttö %62.9%
1. syöttö voitettu66.3%
2. syöttö voitettu50.2%
Ässät / ottelu1.8
Tuplavirheet / ottelu3
Murtopallot torjuttu54.3%
Murtopallot hyödynnetty32.7%
Palautuspisteet voitettu42.9%
StatValue
Ässät / ottelu2
Tuplavirheet / ottelu2.3
Palautuspisteet voitettu44.4%