Peter Alam Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
4
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
466 647 |
O18.5 |
7.5/10 | |
15:14 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O21.5 |
4.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
7.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Peter Alam – Tennisennusteet ja Tilastot
Peter Alam AI-algoritmimme on analysoinut 4 ottelua, joissa Peter Alam on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (40) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 61.9% | 57.2% | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.6% | 70.3% | 69.9% |
| 2. syöttö voitettu | 55.7% | 54.7% | 51.8% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 5.4 | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 | 3.2 | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% | 58.6% | 58.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.8% | 30.1% | 28.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% | 40.7% | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 231.9% | 95.4% | 77.6% |
| Pisteet yhteensä | 80.7% | 62.4% | 56.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (23) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 69% |
| 2. syöttö voitettu | 52.8% |
| Ässät / ottelu | 5.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (40)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 69.9% |
| 2. syöttö voitettu | 51.8% |
| Ässät / ottelu | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 58.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 77.6% |
| Pisteet yhteensä | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.2% |
| 1. syöttö voitettu | 70.3% |
| 2. syöttö voitettu | 54.7% |
| Ässät / ottelu | 5.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 58.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 95.4% |
| Pisteet yhteensä | 62.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.9% |
| 1. syöttö voitettu | 62.6% |
| 2. syöttö voitettu | 55.7% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 231.9% |
| Pisteet yhteensä | 80.7% |
Tilastot by Surface
Kova (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 69% |
| 2. syöttö voitettu | 52.8% |
| Ässät / ottelu | 5.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 53.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |