Petros Tsitsipas Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:11 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
374 666 |
|
||
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
|
||
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
10:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
1.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Petros Tsitsipas – Tennisennusteet ja Tilastot
Petros Tsitsipas on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 879. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Petros Tsitsipas on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 77.8%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.2% | 53.5% | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% | 67.7% | 67.5% |
| 2. syöttö voitettu | 41.7% | 40.2% | 39.9% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 4.7 | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 | 7 | 7.2 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% | 55.1% | 60.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.2% | 15.4% | 16.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% | 34.2% | 32.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.8% | 110.9% | 83% |
| Pisteet yhteensä | 61.6% | 56.9% | 49.8% |
| Tilasto | Kova (22) | Savi (3) | Nurmi (3) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 53.2% | 41.4% | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 67.2% | 69% | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 40.3% | 46.3% | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 4.8 | 7.3 | 5.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.2 | 6.3 | 8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% | 85.7% | 68.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% | 0% | 9.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.5% | 32.5% | 26.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.5% |
| 2. syöttö voitettu | 39.9% |
| Ässät / ottelu | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.2 |
| Murtopallot torjuttu | 60.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 83% |
| Pisteet yhteensä | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.5% |
| 1. syöttö voitettu | 67.7% |
| 2. syöttö voitettu | 40.2% |
| Ässät / ottelu | 4.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7 |
| Murtopallot torjuttu | 55.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 110.9% |
| Pisteet yhteensä | 56.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.2% |
| 1. syöttö voitettu | 68.6% |
| 2. syöttö voitettu | 41.7% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.8% |
| Pisteet yhteensä | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 53.2% |
| 1. syöttö voitettu | 67.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.3% |
| Ässät / ottelu | 4.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.2 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 41.4% |
| 1. syöttö voitettu | 69% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 7.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.3 |
| Murtopallot torjuttu | 85.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 35.2% |
| Ässät / ottelu | 5.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 8 |
| Murtopallot torjuttu | 68.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 9.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 26.1% |