1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Women W15 Kalmar
  4. Rebecca Munk Mortensen
Rebecca Munk Mortensen

Rebecca Munk Mortensen Ennusteet, Tilastot ja Vire

DK
Ranking#690

Viimeaikainen vire

W W L L L
7 Analysoidut ottelut
28.6% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

09:15

Päättynyt
DK
R. M. Mortensen
SE
I. Marinkovic
0
2
-217
187

1

-217
66
33

1

-217
2.6/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:00

Päättynyt
DK
R. M. Mortensen
BE
T. Di Girolami
0
2
-118
-118

2

-118
661
736

O20.5

-143
7/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:00

Päättynyt
HR
I. Primorac
DK
R. M. Mortensen
2
0
-200
147

1

-200
746
663

O20.5

-120
5.9/10

12:00

Päättynyt
DE
A. Ceuca
DK
R. M. Mortensen
0
2
135
-167

1

135
66
43

1

135
1.9/10

12:00

Päättynyt
DK
R. M. Mortensen
BR
L. Fullana
2
1
-270
200

1

-270
66
23

1

-270
7.3/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

10:00

Päättynyt
SK
K. Kužmová
DK
R. M. Mortensen
2
0
-161
120

2

120
33
66

2

120
1.7/10

14:00

Päättynyt
NZ
V. Ivanov
DK
R. M. Mortensen
0
2
165
-200

2

-200
43
66

2

-200
1.6/10

Tietoa pelaajasta Rebecca Munk Mortensen – Tennisennusteet ja Tilastot

Rebecca Munk Mortensen AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Rebecca Munk Mortensen on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 28.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 52 viikkoa (40)
1. syöttö % - 72.5% 72.5%
1. syöttö voitettu - 58.1% 58.1%
2. syöttö voitettu - 46.4% 46.4%
Ässät / ottelu 1.3 1.5 1.4
Tuplavirheet / ottelu 5.2 4.4 4.6
Murtopallot torjuttu - 68.8% 68.8%
Murtopallot hyödynnetty - 40.7% 40.7%
Palautuspisteet voitettu 43.9% 44.7% 44.7%
Syöttövuoron pitäminen % - 157.8% 339.2%
Pisteet yhteensä 86.6% 67.7% 67.7%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (18) Savi (21)
1. syöttö % 72.5% -
1. syöttö voitettu 58.1% -
2. syöttö voitettu 46.4% -
Ässät / ottelu 1.9 0.9
Tuplavirheet / ottelu 4.1 5
Murtopallot torjuttu 68.8% -
Murtopallot hyödynnetty 40.7% -
Palautuspisteet voitettu 46.2% 46.2%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (40) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %72.5%
1. syöttö voitettu58.1%
2. syöttö voitettu46.4%
Ässät / ottelu1.4
Tuplavirheet / ottelu4.6
Murtopallot torjuttu68.8%
Murtopallot hyödynnetty40.7%
Palautuspisteet voitettu44.7%
Syöttövuoron pitäminen %339.2%
Pisteet yhteensä67.7%
StatValue
1. syöttö %72.5%
1. syöttö voitettu58.1%
2. syöttö voitettu46.4%
Ässät / ottelu1.5
Tuplavirheet / ottelu4.4
Murtopallot torjuttu68.8%
Murtopallot hyödynnetty40.7%
Palautuspisteet voitettu44.7%
Syöttövuoron pitäminen %157.8%
Pisteet yhteensä67.7%
StatValue
Ässät / ottelu1.3
Tuplavirheet / ottelu5.2
Palautuspisteet voitettu43.9%
Pisteet yhteensä86.6%
Tilastot by Surface
Kova (18) Savi (21)
StatValue
1. syöttö %72.5%
1. syöttö voitettu58.1%
2. syöttö voitettu46.4%
Ässät / ottelu1.9
Tuplavirheet / ottelu4.1
Murtopallot torjuttu68.8%
Murtopallot hyödynnetty40.7%
Palautuspisteet voitettu46.2%
StatValue
Ässät / ottelu0.9
Tuplavirheet / ottelu5
Palautuspisteet voitettu46.2%