Reece Falck Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1290
Ikä23
Pituus6'0"
Paino183 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
W
L
10
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 | |
14:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O21.5 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 736 |
O20.5 |
7.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
2.2/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U20.5 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:06 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O20.5 |
5.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
8/10 | |
21:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Reece Falck – Tennisennusteet ja Tilastot
Reece Falck on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1290. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Reece Falck on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (50) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 58.4% | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | 69.3% | 69.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 45.8% | 50.2% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 3.1 | 4.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 2.5 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 75% | 66.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 52.4% | 28.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.7% | 43.4% | 41.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 408.7% | 110.7% |
| Pisteet yhteensä | 104.4% | 92.7% | 64.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (44) | Savi (6) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% | 56.7% |
| 1. syöttö voitettu | 70.3% | 66.9% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% | 42.2% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 6.7 |
| Murtopallot torjuttu | 68% | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.4% | 38.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% | 44.8% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (50)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | 69.5% |
| 2. syöttö voitettu | 50.2% |
| Ässät / ottelu | 4.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 66.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 110.7% |
| Pisteet yhteensä | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.4% |
| 1. syöttö voitettu | 69.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.8% |
| Ässät / ottelu | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 408.7% |
| Pisteet yhteensä | 92.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Palautuspisteet voitettu | 44.7% |
| Pisteet yhteensä | 104.4% |
Tilastot by Surface
Kova (44)
Savi (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% |
| 1. syöttö voitettu | 70.3% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 68% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.7% |
| 1. syöttö voitettu | 66.9% |
| 2. syöttö voitettu | 42.2% |
| Ässät / ottelu | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |