Romane Longueville Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#930
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
5
Analysoidut ottelut
40%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
8.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
||
08:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Romane Longueville – Tennisennusteet ja Tilastot
Romane Longueville AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Romane Longueville on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 40%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (26) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 59% | 56.5% | 56.5% |
| 1. syöttö voitettu | 65.3% | 71.9% | 71.9% |
| 2. syöttö voitettu | 47% | 52.3% | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 | 5.1 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% | 47.1% | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.5% | 56.8% | 56.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.6% | 49.8% | 49.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 137.3% | 115.4% | 161.8% |
| Pisteet yhteensä | 72.5% | 70.3% | 70.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (15) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 56.5% | - |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% | - |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% | - |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 52% | 48% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (26)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 161.8% |
| Pisteet yhteensä | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 115.4% |
| Pisteet yhteensä | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 65.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 54.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 137.3% |
| Pisteet yhteensä | 72.5% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |