1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Women W35 Anning
  4. Ruien Zhang
Ruien Zhang

Ruien Zhang Ennusteet, Tilastot ja Vire

CN
Ranking#678
Ikä17

Viimeaikainen vire

L L L L L
6 Analysoidut ottelut
83.3% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

03:00

Päättynyt
RU
S. Lansere
CN
R. Zhang
2
0
-625
345

1

-625
66
34

1

-625
8.6/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

03:00

Päättynyt
RU
S. Lansere
CN
R. Zhang
2
0
-833
430

1

-833
76
52

1

-833
4.4/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

04:11

Päättynyt
CN
X. Wang
CN
R. Zhang
2
0
-5000
1200

1

-5000
66
42

1

-5000
6.7/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

06:10

Päättynyt
CN
R. Zhang
PL
M. Kubka
1
2
550
-1000

2

-1000
43
66

2

-1000
5.5/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

14:30

Päättynyt
CN
R. Zhang
US
A. Urhobo
0
2
500
-1000

2

-1000
32
66

2

-1000
5.7/10

16:30

Päättynyt
CN
R. Zhang
UA
A. Sahdiieva
2
1
-133
112

2

112
33
66

2

112
4.2/10

Tietoa pelaajasta Ruien Zhang – Tennisennusteet ja Tilastot

Ruien Zhang on 17-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Ruien Zhang on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 83.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (16) Viimeiset 52 viikkoa (16)
1. syöttö % 70.6% 70.6% 70.6%
1. syöttö voitettu 58.3% 58.3% 58.3%
2. syöttö voitettu 52% 52% 52%
Ässät / ottelu 2 2.1 2.1
Tuplavirheet / ottelu 3.8 3.4 3.4
Murtopallot torjuttu 44.4% 44.4% 44.4%
Murtopallot hyödynnetty 15.4% 15.4% 15.4%
Palautuspisteet voitettu 37.1% 37.1% 37.1%
Syöttövuoron pitäminen % 130% 130% 130%
Pisteet yhteensä 64.9% 64.9% 64.9%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (13) Savi (3)
1. syöttö % 70.6% -
1. syöttö voitettu 58.3% -
2. syöttö voitettu 52% -
Ässät / ottelu 2.3 1
Tuplavirheet / ottelu 2.8 6
Murtopallot torjuttu 44.4% -
Murtopallot hyödynnetty 15.4% -
Palautuspisteet voitettu 36.5% 41.2%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (16) Viimeiset 20 (16) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %70.6%
1. syöttö voitettu58.3%
2. syöttö voitettu52%
Ässät / ottelu2.1
Tuplavirheet / ottelu3.4
Murtopallot torjuttu44.4%
Murtopallot hyödynnetty15.4%
Palautuspisteet voitettu37.1%
Syöttövuoron pitäminen %130%
Pisteet yhteensä64.9%
StatValue
1. syöttö %70.6%
1. syöttö voitettu58.3%
2. syöttö voitettu52%
Ässät / ottelu2.1
Tuplavirheet / ottelu3.4
Murtopallot torjuttu44.4%
Murtopallot hyödynnetty15.4%
Palautuspisteet voitettu37.1%
Syöttövuoron pitäminen %130%
Pisteet yhteensä64.9%
StatValue
1. syöttö %70.6%
1. syöttö voitettu58.3%
2. syöttö voitettu52%
Ässät / ottelu2
Tuplavirheet / ottelu3.8
Murtopallot torjuttu44.4%
Murtopallot hyödynnetty15.4%
Palautuspisteet voitettu37.1%
Syöttövuoron pitäminen %130%
Pisteet yhteensä64.9%
Tilastot by Surface
Kova (13) Savi (3)
StatValue
1. syöttö %70.6%
1. syöttö voitettu58.3%
2. syöttö voitettu52%
Ässät / ottelu2.3
Tuplavirheet / ottelu2.8
Murtopallot torjuttu44.4%
Murtopallot hyödynnetty15.4%
Palautuspisteet voitettu36.5%
StatValue
Ässät / ottelu1
Tuplavirheet / ottelu6
Palautuspisteet voitettu41.2%