Sarah Rokusek Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#636
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
9
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
7.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
21:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
5.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.8/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Sarah Rokusek – Tennisennusteet ja Tilastot
Sarah Rokusek AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Sarah Rokusek on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (35) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 69.6% | 70.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 39.1% | 40.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 25% | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.7 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.3 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 23.5% | 36.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 26.7% | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% | 48.1% | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 379.3% | 292.4% |
| Pisteet yhteensä | 110.4% | 85.8% | 77.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (31) | Nurmi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 40.5% | - |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% | - |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 36.7% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.7% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% | 48.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (35)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.3% |
| 1. syöttö voitettu | 40.5% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 36.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 292.4% |
| Pisteet yhteensä | 77.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.6% |
| 1. syöttö voitettu | 39.1% |
| 2. syöttö voitettu | 25% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 23.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 379.3% |
| Pisteet yhteensä | 85.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 50.3% |
| Pisteet yhteensä | 110.4% |
Tilastot by Surface
Kova (31)
Nurmi (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.3% |
| 1. syöttö voitettu | 40.5% |
| 2. syöttö voitettu | 29.8% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 36.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |