Shiho Tsujioka Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#873
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
W
6
Analysoidut ottelut
83.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
|||
21:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
4.9/10 | |
05:08 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
5.2/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
12 66 |
U22.5 |
8.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Shiho Tsujioka – Tennisennusteet ja Tilastot
Shiho Tsujioka AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Shiho Tsujioka on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 83.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (44) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 62.5% | 63.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 63.2% | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | - | 40.9% | 46% |
| Ässät / ottelu | 0.1 | 0.2 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 3.6 | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 66.7% | 60.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 55.3% | 52.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.4% | 51.3% | 50.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 162.5% | 99.8% |
| Pisteet yhteensä | 105.8% | 79.7% | 61.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (41) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.8% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (44)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 60.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 99.8% |
| Pisteet yhteensä | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.9% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 162.5% |
| Pisteet yhteensä | 79.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 51.4% |
| Pisteet yhteensä | 105.8% |
Tilastot by Surface
Kova (41)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.8% |