Sofia Shapatava Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
16:06 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 164 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.9/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.6/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.5/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
U20.5 |
3.9/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
|
||
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.6/10 |
Tietoa pelaajasta Sofia Shapatava – Tennisennusteet ja Tilastot
Sofia Shapatava on 36-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 16 ottelua, joissa Sofia Shapatava on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 56.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (43) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 64% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 63.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 48.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2.1 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.6% | 49.3% | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 330% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% | 99.6% | 86.2% |
| Tilasto | Kova (5) | Savi (36) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 59% | - | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 78.3% | - | 50% |
| 2. syöttö voitettu | 53.1% | - | 40.9% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 1.3 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 | 2.4 | 0 |
| Murtopallot torjuttu | 80% | - | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% | - | 45.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% | 51.3% | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64% |
| 1. syöttö voitettu | 63.5% |
| 2. syöttö voitettu | 48.1% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 330% |
| Pisteet yhteensä | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 49.3% |
| Pisteet yhteensä | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 50.6% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 78.3% |
| 2. syöttö voitettu | 53.1% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 80% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 50% |
| 2. syöttö voitettu | 40.9% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 45.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |