Stefan Popovic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.4/10 | |
11:45 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
10:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
11:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 473 |
1 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.1/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.5/10 | |
06:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.4/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.7/10 | |
10:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.7/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.5/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.1/10 |
Tietoa pelaajasta Stefan Popovic – Tennisennusteet ja Tilastot
Stefan Popovic on 22-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 564. AI-algoritmimme on analysoinut 18 ottelua, joissa Stefan Popovic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (55) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% | 68.4% | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% | 66.7% | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | 47.2% | 47.2% | 57.2% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 1 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 3.1 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 73.3% | 73.3% | 67.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.3% | 24.3% | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.9% | 39.9% | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 160.1% | 197.8% | 144% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% | 73.5% | 60% |
| Tilasto | Kova (1) | Savi (54) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | - | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | 57.2% |
| Ässät / ottelu | 0 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | - | 67.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | 57.2% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 67.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 144% |
| Pisteet yhteensä | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.2% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 73.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 197.8% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.2% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 73.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 160.1% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 0 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | 57.2% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 67.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |