Stella Remander Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
2
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Stella Remander – Tennisennusteet ja Tilastot
Stella Remander AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Stella Remander on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (24) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.6% | 59.3% | 59.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% | 57.1% | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% | 40.2% | 41% |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.6 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 | 3.9 | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 52.8% | 48% | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.7% | 38.1% | 40.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% | 43.3% | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.3% | 57% | 73% |
| Pisteet yhteensä | 52.6% | 49.9% | 50.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (4) | Savi (20) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 59.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 41% |
| Ässät / ottelu | 1 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 8.3 | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 40.8% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 44.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (24)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 41% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 73% |
| Pisteet yhteensä | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.3% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 40.2% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 48% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57% |
| Pisteet yhteensä | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.6% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 52.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.3% |
| Pisteet yhteensä | 52.6% |
Tilastot by Surface
Kova (4)
Savi (20)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 8.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 41% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |