Tatjana Maria Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
162 636 |
2 |
7.9/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
7.9/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O16.5 |
8.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O17.5 |
9.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
9.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 467 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U26.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O20.5 |
5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U25.5 |
7.6/10 |
Tietoa pelaajasta Tatjana Maria – Tennisennusteet ja Tilastot
Tatjana Maria on 38-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 54. AI-algoritmimme on analysoinut 16 ottelua, joissa Tatjana Maria on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (58) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% | 67.6% | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.2% | 62.4% | 64.1% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 43.1% | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 4.7 | 4.4 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 2.2 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.8% | 57.4% | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36% | 27% | 32.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% | 38.4% | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.8% | 56.2% | 57.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% | 47.4% | 49.5% |
| Tilasto | Kova (29) | Savi (14) | Nurmi (15) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% | 69.5% | 62.9% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% | 61.6% | 72.5% |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% | 42.6% | 49.7% |
| Ässät / ottelu | 3.8 | 4.1 | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 | 2.1 | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50.4% | 56.2% | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29% | 33.6% | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.3% | 40.8% | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 64.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.6% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 4.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 57.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.2% |
| Pisteet yhteensä | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 4.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.8% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.3% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.5% |
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.5% |
| 1. syöttö voitettu | 61.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 56.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.9% |
| 1. syöttö voitettu | 72.5% |
| 2. syöttö voitettu | 49.7% |
| Ässät / ottelu | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |